Dlaczego my?

Zobacz, co wyróżnia naszą szkołę i jakie korzyści oferujemy naszym Uczniom.

Jakość i ugruntowana pozycja na rynku

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby BLA-BLA SCHOOL była placówką edukacyjną godną zaufania, świadczącą usługi na najwyższym poziomie. Z dużą starannością dobieramy kadrę lektorską, czuwamy nad sprawnością organizacyjną oraz atmosferą sprzyjającą rozwojowi naszych Uczniów. Pozytywne recenzje oraz coraz większa liczba uczestników Kursów daje nam poczucie, iż dobrze wypełniamy naszą misję.

Gwarantowane szybkie efekty

Program kursów oraz metody nauczania zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby każdy nasz Uczeń, niezależnie od predyspozycji, mogł cieszyć się szybkimi postępami w nauce. Duży nacisk kładziemy na aspekt komunikacji, za pomocą odpowiednich ćwiczeń pomagamy pokonać blokadę w mówieniu. Dzięki temu nasi Uczniowie rozwijają językowe skrzydła, z większą śmiałością sięgają po swoje zawodowe lub osobiste marzenia.

Elastyczność i indywidualne podejście

Zarówno w przypadku kursów językowych dla firm, jak i kursów dedykowanych osobom indywidualnym, możemy zagwarantować dużą elastyczność naszej oferty. Dotyczy to zarówno formy zajęć (zajęcia online, offline, grupowe, indywidualne, w siedzibie szkoły lub siedzibie Klienta biznesowego), jak i samego programu

Przyjazna atmosfera

Jesteśmy przekonani, że najlepsze efekty nauki osiągane są wtedy, gdy Uczniowie czują się zmotywowani, zaciekawieni, zaopiekowani, entuzjastycznie nastawieni do lekcji. Co więcej, doskonale wiemy, jak taką atmosferę im zapewnić! Zapraszamy więc na lekcję próbną w BLA-BLA SCHOOL – przekonaj się, że nauka języka polskiego lub angielskiego może być fantastyczną przygodą!

Kompleksowość

Nasze zajęcia w kompleksowy sposób wspierają Uczniów w rozwoju ich umiejętności językowych: kładziemy nacisk na przełamywanie barier w mówieniu, ale w równym stopniu szlifujemy aspekty związane z gramatyką, pisaniem, czytaniem i słuchaniem.
W przypadku Klientów biznesowych – kompleksowość oznacza, że zajmujemy się pełną obsługą językową firm, jesteśmy gotowi do realizacji dużych projektów szkoleniowych, uczymy zarówno języka polskiego jak i angielskiego na wszystkich poziomach.

Atrakcyjne scenariusze lekcji

Organizowane przez BLA-BLA SCHOOL lekcje języka polskiego dla obcokrajowców lub lekcje angielskiego, nie mają nic wspólnego z nudą czy sztampą. Wręcz przeciwnie – nasi lektorzy, tworząc scenariusze lekcji, zawsze biorą pod uwagę indywidualne potrzeby oraz zainteresowania grupy, a na zajęciach wykorzystują różnorodne techniki aktywizacji czy pomoce naukowe.

Opinie naszych Uczniów

To świetna szkoła. Wykwalifikowani nauczyciele. Ciekawy sposób na zajęcia. I do tego gościnne otoczenie, za które dziękuję pracownikom szkoły. Powodzenia, postępów i sukcesów!

Natalia

Bardzo lubię uczęszczać na Wasze kursy, a co najważniejsze, codziennie widzę postęp w wiedzy! Miła i przytulna atmosfera, nauczyciel w bardzo przystępny sposób wykłada wszystkie zawiłości językowe, co jest dla mnie bardzo ważne!!!

Ліда

Zajęcia w BLA-BLA SCHOOL – ucz się języków w motywującej atmosferze, zapomnij o nudnych ćwiczeniach.

Lekcje projektowane są w ten sposób, aby były ciekawe dla konkretnej grupy, inspirowały do samodzielnych poszukiwań, utrwalały nabytą wcześniej wiedzę. Stosujemy urozmaicone ćwiczenia i pomoce naukowe, odpowiednie dla różnych stylów uczenia się: nagrania audio, piosenki (dla słuchowców), odgrywanie scenek (dla kinestetyków). W ten sposób na każdych zajęciach Uczniowie rozwijają cztery aspekty języka – słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie.

bla-blaschool-wyrozniki
kursy-angielskiego-polskiego-bla-blaschool
szkola-polskiego-dla-obcokrajowcow-bla-blaschool

Nasza oferta

Kurs angielskiego

Skorzystaj z oferty BLA-BLA SCHOOL, jeśli chcesz w krótkim czasie nabyć umiejętności swobodnego porozumiewania się, pracować z inspirującym lektorem, efektywnie wykorzystać czas przeznaczony na rozwój.

WIĘCEJ

Kurs polskiego dla obcokrajowców

Doskonale wiemy, jak poprowadzić każdego Ucznia, aby w krótkim czasie osiągnął swoje cele językowe. Zapraszamy na zajęcia w BLA-BLA SCHOOL – polski nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic.

WIĘCEJ

Kursy językowe dla firm

Zapewniamy pełną obsługę projektów oraz scenariusze zajęć dopasowane do konkretnych wymagań. Zobacz, co zyska Twoja firma, decydując się na kurs językowy dla pracowników prowadzony przez BLA-BLA SCHOOL.

WIĘCEJ