Formy zajęć

ZAJĘCIA GRUPOWE na kursie języka angielskiego w BLA-BLA SCHOOL

Grupowe kursy językowe prowadzone w Bla-Bla School szczególnie polecamy dla: dzieci i młodzieży, dla osób na początkowym poziomie zaawansowania znajomości języka oraz dla tych, którzy chcą szybko przełamać barierę w mówieniu lub poszukują motywującej metody przyswajania nowych umiejętności.

Zajęcia w małym gronie (2-8 osób)

Motywująca, sprzyjająca nauce atmosfera

Interaktywne, ciekawe ćwiczenia, aktywizujące wszystkich uczestników kursu

Możliwość wymiany doświadczeń i poglądów z innymi uczniami

Możliwość budowania odwagi językowej

Możliwość czerpania motywacji do nauki języka angielskiego od grupy

kurs-angielskiego-grupowy
grupowy-kurs-angielskiego-warszawa
nauka-angielskiego-w-grupie

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE na kursie języka angielskiego w BLA-BLA SCHOOL

Chcesz się uczyć Business English czy General English? Podczas kursu języka angielskiego wolisz skupiać się na konwersacjach, wymowie czy gramatyce? Powiedz nam o swoich oczekiwaniach i potrzebach, a zrealizujemy kurs angielskiego skrojony na miarę Twoich wskazań. Ciesz się szybkimi postępami oraz dużą elastycznością zajęć w BLA-BLA SCHOOL.

Elastyczny grafik

Możliwość skupienia się tylko na tych aspektach, które najbardziej frapują Ucznia

Więcej możliwości mówienia

Metody dostosowane do predyspozycji Ucznia

Program dostosowany do potrzeb i zainteresowań Ucznia

Szybsze tempo nauki

kurs-indywidualny-bla-bla-school<br />
indywidualny-kurs-online
indywidualny-kurs-angielskiego-warszawa

Ucz się w siedzibie naszej szkoły lub z dowolnego miejsca na świecie.

Kurs angielskiego offline – Warszawa

Wnętrza szkoły BLA-BLA SCHOOL sprzyjają efektywnej nauce oraz twórczym spotkaniom. Mamy tu na myśli nie tylko świetnie wyposażone sale szkoleniowe, ale i całe zaplecze, które umożliwia choćby zaparzenie ulubionego napoju. Panuje tu przyjazna atmosfera: otwartości i ciekawości drugiego człowieka. Zapraszamy!

bla-bla-school-zajecia-w-warszawie

Kurs angielskiego online

Nasi lektorzy doskonale opanowali technikę prowadzenia zajęć zdalnie. Nauka online angielskiego jest tak samo efektywna, a ponadto daje swobodę – można odbyć lekcję w otoczeniu, w którym Uczeń czuje się najlepiej. Lekcje angielskiego online to świetna opcja dla osób spoza Warszawy oraz zabieganych.

bla-bla-school-zajecia-online

Kurs języka angielskiego w BLA-BLA SCHOOL będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą!