Formy zajęć

ZAJĘCIA GRUPOWE na kursie języka polskiego w BLA-BLA SCHOOL

O tym, że nauka w grupie daje wiele satysfakcji wie każdy, kto potrafi czerpać energię od innych osób, chętnie wdaje się w konwersacje, łatwiej odnajduje źródła motywacji w grupie niż w sobie. Przyjdź do BLA-BLA SCHOOL i przekonaj się, jak efektywne i ciekawe mogą być kursy z języka polskiego dla obcokrajowców. Będziesz widzieć postępy z lekcji na lekcję, świetnie się przy tym bawiąc.

Niewielkie grupy (2-8 osób)

Ożywione dyskusje, motywujące do naturalnego używania języka angielskiego

Gry i ćwiczenia interakcyjne

Program kursu nastawiony na potrzeby oraz zainteresowania Uczniów

Możliwość budowania odwagi językowej

Doświadczeni lektorzy i native speakerzy

grupowe-zajecia-jezyka-polskiego-dla-obcokrajowcow
grupowe-kursy-jezyka-polskiego-dla-obcokrajowcow
grupowy-kurs-polskiego-warszawa

INDYWIDUALNY KURS języka polskiego dla obcokrajowców

Zajęcia indywidualne z języka polskiego dla obcokrajowców sprawdzą się szczególnie dla tych, którzy mają precyzyjny cel do osiągnięcia lub/i ograniczony czas. Intensywna nauka One-to-One oraz program lekcji dostosowany do potrzeb Kursanta, pozwalają wycisnąć z lekcji to, co najistotniejsze: przygotowanie do egzaminu, rekrutacji, ważnej prezentacji czy spotkania.

Maksymalne dostosowanie lekcji do potrzeb Ucznia

Elastyczny grafik

Możliwość skupienia się na tych aspektach, na których najbardziej zależy Kursantowi

Sposób prowadzenia zajęć uwzględniający predyspozycje Ucznia

Doskonała opcja dla osób nieśmiałych, którym łatwiej przełamać początkowe opory w mówieniu podczas spotkań z samym lektorem

Szybsze tempo nauki

kurs-indywidualny-polski-dla-obcokrajowcow
indywidualny-kurs-online
kursy-jezyka-polskiego-warszawa

Ucz się zdalnie lub stacjonarnie – tak, jak potrzebujesz

Kurs polskiego dla obcokrajowców offline

Dla wielu osób bezpośredni kontakt z nauczycielem oraz osobami z grupy stanowi dużą wartość. Znacznie łatwiej jest im przełamać barierę językową w konwersacjach na żywo, lepiej zapamiętują materiał przedstawiany przez nauczyciela. Jeśli należysz do takiego grona uczniów, stacjonarny kurs języka polskiego dla obcokrajowców BLA-BLA SCHOOL jest dla Ciebie!

kurs-jezyka-polskiego-w-bla-bla-school

Kurs polskiego dla obcokrajowców online

Nowoczesne technologie, a także doświadczenie i umiejętności  lektorów pozwalają na udział naszych Uczniów w ciekawych i skutecznych zajęciach, bez potrzeby odrywania się od  stanowiska pracy bądź wychodzenia z domu. Zajęcia w BLA-BLA SCHOOL będą miłym akcentem w trakcie dnia, a efekty dostrzeżesz już po kilku spotkaniach!

kurs-online-jezyk-polski-dla-obcokrajowcow

Kurs języka angielskiego w BLA-BLA SCHOOL będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą!