Kurs polskiego – grupy wiekowe

Kurs języka polskiego dla dzieci

kurs-jezyka-polskiego-dla-dzieci

Znalezienie się w środowisku, w którym rówieśnicy posługują się innym językiem, może być dla dziecka dużym stresem. Albo ciekawą przygodą, z której wyjdzie silniejsze! Nasz kurs języka polskiego dla dzieci zaprojektowany został właśnie w ten sposób: Uczniowie nabywają odwagi językowej i towarzyskiej, spędzają fantastyczny czas w gronie osób o podobnych doświadczeniach i uczą się od wrażliwych, inspirujących lektorów.

Podział na 3 grupy wiekowe: grupa 6-7 latków, grupa 8-10 latków, grupa 11-13 latków

Nowoczesne metody nauki, w tym metoda komunikacyjna i polisensoryczna

Urozmaicone aktywności (gry, piosenki, konwersacje, wierszyki, aktywność manualna) oraz tematy zajęć

Kurs języka polskiego dla młodzieży

Ten kurs języka polskiego kierujemy do osób w wieku 14-17 lat. Jego celem jest nabycie przez naszych Uczniów umiejętności intuicyjnego posługiwania się językiem polskim w codziennych sytuacjach, bez lęku przed popełnianymi błędami, a także pomoc w zdaniu egzaminów językowych. Z doświadczenia wiemy, że nasi Kursanci, oprócz doskonałych wyników w nauce, inspirujących doświadczeń, zyskują tu rónież nowych przycjaciół.

Zajęcia w kameralnych, międzynarodowych grupach (2-8 osób)

Własne, autorskie materiały dydaktyczne, dopasowane do celów oraz zainteresowań grupy

Komunikacja wyłącznie w języku polskim

Przygotowanie do sprawdzianów, egazminów oraz różnych sytuacji społecznych.

kurs-jezyka-polskiego-dla-mlodziezy

Nauka języka polskiego dla dorosłych

kurs-jezyka-polskiego-dla-doroslych

Nasz kurs języka polskiego dla dorosłych nie tylko wpływa na zdolności komunikacyjne Uczniów, ich pewność siebie w kontaktach społecznych, ale również przyczynia się do realizacji planów zawodowych. Program zawsze dostosowany jest do potrzeb Kursantów tak, aby każda lekcja przybliżała ich do osiągnięcia założonych celów.

Inspirujący lektorzy i autorskie materiały dydaktyczne – Uczniowie przyswajają wiedzę w naturalny sposób, z dużym zaciekawieniem

Kreatywne pozyskiwanie wiedzy: nowoczesne technologie, dyskusje, gry i nauka przez zabawę.

Zajęcia z native speakerem

Dogodna lokalizacja w samym centrum Warszawy

Grupy wiekowe na kursach języka polskiego dla obcokrajowców

Dzieci 6-7 lat

Dzieci 8-10 lat

Dzieci 11-13 lat

Młodzież 14-17 lat

Dorośli

Jak rozpocząć naukę?

01

Umów się na rozmowę z naszym konsultantem

Pierwsze spotkanie w BLA-BLA SCHOOL ma na celu poznanie Twoich potrzeb oraz celów językowych, a także sprawdzenie poziomu znajomości języka polskiego.

02

Przyjdź na darmową lekcję próbną

Pierwsze wrażenie to nie wszystko. Sprawdź nas, zapisując się na lekcję próbną. W jej trakcie będziesz mogła/mógł poznać lektora, metody pracy, poczuć panującą w szkole atmosferę. Jesteśmy przekonani, że pozostaniesz tu na dłużej.

03

Zapisz się na kurs w BLA-BLA SCHOOL

Wybierz formę zajęć, a my zaproponujemy Ci grupę najlepiej odpowiadającą Twoim preferencjom.

Ucz się polskiego z inspirującym lektorem, ciesz się swoimi postępami z lekcji na lekcję!