Kurs języka angielskiego Warszawa

kurs-angielskiego-w-warszawie

W BLA-BLA SCHOOL nauka angielskiego będzie dla Ciebie przyjemnością

Nasza szkoła prowadzi kurs angielskiego dla obcokrajowców oraz Polaków. Kładziemy nacisk na zajęcia praktyczne, które w krótkim czasie umożliwiają nabycie umiejętności swobodnego porozumiewania się. Lekcje prowadzone są przez native speakerów według autorskiej metody zbudowanej na podstawie wielu lat doświadczeń współpracy z Uczniami. W zależności od Twoich potrzeb, możesz wybrać kurs języka angielskiego odbywający się w dni powszednie (3 razy w tygodniu) bądź w weekendy. Bez względu na Twój wybór możesz być pewna/pewny, że trafisz do grupy odpowiednio dobranej do Twoich celów językowych oraz poziomu zaawansowania.

Jeśli do tej pory szkolenia językowe były dla Ciebie doświadczeniem kojarzącym się z nudą lub frustracją, trafiłaś/trafiłeś do odpowiedniego miejsca! Wiemy, jak przeprowadzić Cię przez proces nauki, aby był on dla Ciebie przyjemny…ba! Wręcz ekscytujący!

Dla kogo nauka języka angielskiego w BLA-BLA SCHOOL będzie odpowiednim rozwiązaniem?

Kurs angielskiego w Warszawie w Bla-Bla School to gwarancja szybkich efektów, nowoczesnych metod nauczania, współpracy z pełnymi energii, inspirującymi lektorami oraz pomocy metodyka, który czuwa nad przebiegiem edukacji językowej. Ponadto możesz liczyć na komfortowe sale lekcyjne, atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu przyjaźni, wszystkie materiały potrzebne do nauki wliczone w cenę kursu. Nadal nie jesteś przekonana/przekonany, czy rozpoczęcie przygody z BLA-BLA SCHOOL jest rozwiązaniem dla Ciebie? Ta ankieta pomoże Ci podjąć decyzję:

Chcesz w pokonać blokadę mówienia w krótkim czasie.

Szkolenia językowe, w których brałaś/brałeś do tej pory udział, nie przyniosły zadawalających efektów.

Marzysz o nowej, lepiej płatnej pracy, jednak, aby ją dostać, musisz podwyższyć swoje umiejętności językowe.

Zależy Ci na zyskaniu pewności siebie w rozmowach odbywających się w języku angielskim.

Planujesz wyjazd zagraniczny, a swobodne posługiwanie się językiem angielskim umożliwi Ci lepsze wykorzystanie możliwości, które tam przed Tobą stoją.

Zależy Ci na intensywnej nauce, dającej szybkie efekty.

Istotna jest dla Ciebie dogodna lokalizacja, w centrum Warszawy (szkoła angielskiego BLA-BLA SCHOOL mieści się na ulicy Kopernika 30/329)

Jeśli choć jedno stwierdzenie z powyższej ankiety odpowiada Twojej sytuacji, nauka języka angielskiego w BLA-BLA SCHOOL to rozwiązanie dla Ciebie!

szkola-angielskiego-warszawa
kurs-jezyka-angielskiego-warszawa
nauka-jezyka-angielskiego-warszawa

Nauka języka angielskiego w BLA-BLA SCHOOL – najważniejsze informacje

Rodzaje kursów

BLA-BLA SCHOOL – szkoła angielskiego w Warszawie prowadzi intensywne kursy języka angielskiego w trybie weekendowym lub zwykłym, zajęcia grupowe lub indywidualne, offline lub online. Chcemy, aby nasza oferta jak najlepiej odpowiadała potrzebom naszych Uczniów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Grupy

Liczebność grup zajęciowych, w zależności od wybranej opcji, wynosi od 2 do 8 osób. Grupy dopasowane są do wieku oraz stopnia zaawansowania naszych Uczniów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Lektorzy

W BLA-BLA SCHOOL pracują profesjonalni, inspirujący, doświadczeni lektorzy – native speakerzy. W pracy z Uczniami szczególną uwagę przywiązują do komunikacji, a lekcje opierają na przygotowanych wcześniej materiałach dydaktycznych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Biznesowy angielski w BLA-BLA SCHOOL

Doskonale wiemy, jak istotna jest znajomość specjalistycznego słownictwa, aby móc rozwijać się zawodowo i osiągać coraz ambitniejsze cele. Dlatego też w ofercie naszych zajęć znalazł się kurs ściśle związany z biznesowym angielskim. W trakcie zajęć nasi Uczniowie poznają słownictwo i zwroty związane z takimi zagadnieniami, jak: Sales and Marketing, Management, Human Resources, Finance, International Trade, ze szczególnym wyróżnieniem praktycznych umiejętności w komunikacji biznesowej, tj. Phone conversation, Presentations, Job Interview, Discussions and Meetings, Negotiating, Business Corespondence. Kurs Business English dedykujemy przede wszystkim Klientom korporacyjnym. Warszawa i okolice – w tym obszarze prowadzimy kursy stacjonarne, natomiast z kursu online mogą skorzystać firmy z całej polski.

  • Business Elementary (A2/B1) 45% 45%
  • Business Preliminary (B1 + B1/B2) 60% 60%
  • Business Vantage (B2 + B2/C1) 84% 84%
  • Business Higher (C1 + C2) 100% 100%
kurs-jezyka-angielskiego-w-warszawie

Kurs języka angielskiego w BLA-BLA SCHOOL – FAQ

Jak wygląda proces weryfikacji poziomu znajomości języka angielskiego?

Przed przystąpieniem do nauki w szkole angielskiego BLA-BLA SCHOOL, zostaniesz poproszona/poproszony o spotkanie z naszym konsultantem. Rozmowa ma służyć zarówno poznaniu Twoich celów językowych, jak i ocenie stopnia zaawansowania znajomości języka angielskiego.

Ile kosztuje kurs języka angielskiego w BLA-BLA SCHOOL?

Koszt kursu uzależniony jest od ilości osób w grupie oraz częstotliwości spotkań. Szczegółową ofertę poznasz kontaktując się  z naszym konsultantem: +48 792 765 335

Ile trwa nauka języka angielskiego?

Nasze kursy trwają zazwyczaj 2 miesiące i obejmują 15-17 lekcji po 1,5 h (2-3 spotkania tygodniowo lub po 2 spotkania w weekendy)

Gdzie w Warszawie odbywają się zajęcia?

Nauka języka angielskiego odbywa się w siedzibie BLA-BLA SCHOOL, czyli w samym centrum Warszawy (ul. Kopernika 30/329)

Czy w BLA-BLA SCHOOL mogę się przygotować do zdawania różnych egzaminów językowych?

Tak, przygotowujemy prawie do każdego egzaminu językowego (np. FCE, CAE, TELC ) a także do matury podstawowej i rozszerzonej.

Czy prowadzicie kursy indywidualne?

Oczywiście! Jeśli czujesz, że lekcje 1×1 będą dla Ciebie najefektywniejszym rozwiązaniem, możesz zrealizować go w szkole angielskiego BLA-BLA SCHOOL, pod okiem jednego z najlepszych lektorów.