O nas

Z sukcesem prowadzimy kursy językowe od 2016 roku.

kursy-jezykowe-dla-dzieci-bla-blaschool
szkola-jezykowa-bla-blaschool
bla-blaschool-o-nas
kursy-jezykowe-bla-blaschool

Przyjazna szkoła językowa w Warszawie

Wyjątkowa atmosfera, szybkie efekty

Bla-Bla School to szkoła prowadząca kursy języka polskiego dla obcokrajowców oraz kursy angielskiego, mieszcząca się w samym centrum Warszawy. Siedmioletnia działalność na rynku pozwoliła nam zyskać renomę profesjonalnej placówki edukacyjnej. Swoją ofertę kierujemy do osób indywidualnych (dzieci, młodzieży, dorosłych) oraz do firm i organizacji pozarządowych. Każdego, kto do nas trafia otaczamy dydaktyczną opieką, zapewniając, skrojone na miarę potrzeb i oczekiwań naszych Uczniów, lekcje języka obcego.

Misją BLA-BLA SCHOOL jest rozwijanie umiejętności językowych oraz inspirowanie Uczniów w taki sposób, by dzięki nabytym kompetencjom z łatwością osiągali swoje cele zawodowe i osobiste.

Zajęcia, prowadzone przez lektorów i native speakerów, przebiegają w przyjaznej, służącej rozwojowi atmosferze. O tym, że nasze kursy przynoszą szybkie i satysfakcjonujące efekty najlepiej świadczy wysoki poziom zdawalności egzaminów państwowych przez naszych Uczniów, jak i ich pozytywne opinie.

LEKTORÓW

UCZNIÓW

LAT DOŚWIADCZENIA

Tak mówią o nas nasi Uczniowie

Wspaniała szkoła zarówno dla początkujących jak i dla osób z pewnym poziomem znajomości języka angielskiego, polskiego, profesjonalne podejście do nauczania) Przyjazny administrator, szybkie i jasne odpowiedzi na wiadomości, obsługa na najwyższym poziomie.
Tatiana

Zdany kurs języka polskiego A1. Teraz płynnie rozmawiam po polsku z native speakerami. Dzięki za pomoc! Dodatkowym plusem jest lokalizacja w centrum Warszawy!! Planuję teraz rozpocząć kurs B1-B2.

Ecrobata

Nasza kadra

Inspirujący lektorzy

Lektorzy BLA-BLA SCHOOL posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z Uczniami, doskonale radzą sobie w prowadzeniu zajęć zarówno grupowych, indywidualnych, offline i online. Dbają o każdy detal w tłumaczeniu zawiłości językowych, jak również motywującą atmosferę i klarowną komunikację.
Szybciej uczysz się za pomocą technik wzrokowych czy słuchowych? Konwersacja w grupie jest dla Ciebie dużym stresem? A może szukasz zajęć dla swojego dziecka? W każdym z tych przypadków nasi lektorzy staną na wysokości zadania!
Styl pracy lektorów zawsze dostosowywany jest do potrzeb Uczniów, a scenariusze lekcji uwzględniają indywidualne uwarunkowania oraz zainteresowania uczestników zajęć. Liczne pozytywne recenzje naszych Absolwentów są najlepszym dowodem na to, że prowadzone w Bla-Bla School kursy języka angielskiego oraz polskiego dla obcokrajowców są efektywne, interesujące i po prostu przyjemne.
Michał, Paulina, Maksymilian, Tatiana, Vitalina, Ryan – to nasz fantastyczny zespół nauczycieli, któremu możesz całkowicie zaufać!

bla-bla-school-lektorzy
lektorzy-bla-bla-school