Stopnie zaawansowania – kurs języka polskiego

Home >> Kurs języka polskiego BLA-BLA SCHOOL >> Stopnie zaawansowania

Kurs języka polskiego dla początkujących

Dla osób, które chcą poznać podstawy języka polskiego: podstawowe słownictwo oraz proste zasady gramatyczne

Dla tych, którzy planują dłuższy pobyt w Polsce i chcą się tu czuć swobodnie

Dla chcących rozpocząć swoją przygodę z językiem polskim w przyjaznym, komfortowym środowisku

Dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Kurs języka polskiego dla obcokrajowców na poziomie A1 i A2 został zaprojektowany w taki sposób, aby osoby, które nie miały jeszcze większej styczności z językiem, już po kilku tygodniach nauki w BLA-BLA SCHOOL potrafiły porozumieć się po polsku w prostych sytuacjach. Bardzo duży nacisk kładziemy na aspekt komunikacyjny: zajęcia obejmują liczne ćwiczenia konwersacyjne i odbywają się wyłącznie w języku polskim.

  • Początkujący (0-A1)
  • Podstawowy (A1-A2)

Polski dla obcokrajowców na poziomie średniozaawansowanym

Dla osób, które opanowały podstawy języka polskiego i chcą rozwinąć swoje umiejętności w tym obszarze

Dla osób, które chcą nauczyć się języka polskiego w celu podjęcia studiów na uczelniach wyższych, w Polsce czy uzyskania Karty Stałego Rezydenta lub obywatelstwa polskiego
Dla chcących podejść do egzaminu państwowego z języka polskiego na poziomie B1 oraz uzyskać państwowy certyfikat znajomości języka polskiego jako języka obcego na tym poziomie.

Dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Przygotuj się do Państwowego Egzaminu z języka polskiego jako obcego, komunikuj się swobodnie w różnych sytuacjach społecznych, zdobądź lepszą pracę dzięki kursowi języka polskiego w BLA-BLA SCHOOL. Wszystkie te cele osiągniesz w motywującej atmosferze, traktując zajęcia jak przyjemność. Będziesz widzieć swoje postępy z lekcji na lekcję, a przez cały proces nauki przeprowadzi Cię native speaker.

  • Średnio zaawansowany (B1-B2)
  • Ponad średnio zaawansowany (B2-C1)

Kurs języka polskiego dla zaawansowanych

Dla osób, które swobodnie porozumiewają się językiem polskim, ale chcą popracować nad poprawnością gramatyczną i ortograficzną

Dla tych, którzy po ukończeniu kursów na poziomie B2 nie chcą stracić kontaktu z językiem, chętnie podejmą wyzwanie doskonalenia swoich umiejętności

Dla osób, dla których język polski jest podstawowym narzędziem pracy: redaktorów, dziennikarzy, urzędników, trenerów, wykładowców itd.

Dla dorosłych

Przekonaj się, jak ciekawe mogą być lekcje związane z gramatyką lub ortografią, ucz się od doskonale wykształconych native speakerów, poznaj grono ciekawych ludzi, którzy tak jak Ty, chcą sięgnąć po więcej oraz poszerzaj horyzonty za sprawą zgłębiania specjalistycznych zagadnień. Zapisz się na lekcję próbną i poznaj nas bliżej.

  • Zaawansowany (C1)
  • Biegły (C2)

W celu zapisania się na kurs, umów się na rozmowę z naszym konsultantem. W trakcie spotkania będziesz poproszona/poproszony o przedstawienie swoich celów językowych oraz rozwiązanie testu poziomującego.