Kurs języka polskiego dla obcokrajowców Warszawa

Szybkie efekty, inspirujący lektorzy, przyjazna atmosfera. Wybierz BLA-BLA SCHOOL – nauka polskiego będzie dla Ciebie przyjemnością!

Jak uczymy?

W BLA-BLA SCHOOL pracujemy nad wszystkimi aspektami umiejętności językowych, ze szczególnym uwzględnieniem mówienia. Programy nauczania opieramy na założeniu, że język służy przede wszystkim komunikacji w określonych sytuacjach społecznych. Lekcje polskiego dla cudzoziemców są zawsze gruntownie przemyślane i starannie przygotowane. 

kurs-jezyka-polskiego-dla-obcokrajowcow

Weryfikacja poziomu językowego

Przed rozpoczęciem kursu polskiego w Bla-Bla School nasi Uczniowie zapraszani są na rozmowę z metodykiem. W jej trakcie następuje ocena stopnia zaawansowania znajomości języka, przyszły kursant pytany jest również o cele oraz potrzeby związane z nauką.

darmowa-lekcja-probna

Darmowe zajęcia próbne

Jeśli nie jesteś pewna/pewny, czy szkoła języka polskiego BLA-BLA SCHOOL będzie odpowiadać Twoim potrzebom, możesz skorzystać z darmowych zajęć próbnych. W trakcie lekcji poznasz swoją potencjalną grupę, lektora, zobaczysz wnętrza naszej szkoły, a przede wszystkim – sprawdzisz, jak wygląda nauka w BLA-BLA SCHOOL.

 

lekcje-jezyka-polskiego-warszawa

Kameralne grupy - polski dla obcokrajowców Warszawa

Nasi Uczniowie dobierani są w grupy według prezentowanego poziomu znajomości języka polskiego. Dzięki temu przyswajanie materiału odbywa się szybciej i skuteczniej.

Nauka polskiego dla obcokrajowców w BLA-BLA SCHOOL – najważniejsze informacje

Dla kogo?

W ramach kursów grupowych oferujemy naukę dostosowaną do wieku: kursy dla dzieci, kursy dla młodzieży, kursy dla dorosłych. Bla-Bla School prowadzi również kursy polskiego dla obcokrajowców w trybie indywidualnym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Czas trwania kursu

Polski dla obcokrajowców to intensywny kurs językowy, który zazwyczaj trwa 2 miesiące i obejmuje 15-17 lekcji po 1,5 h (2-3 spotkania tygodniowo lub po 2 spotkania w weekendy)

RODZAJE KURSÓW

Gdzie?

Szkoła języka polskiego BLA-BLA SCHOOL mieści się w samym centrum Warszawy, w dzielnicy Śródmieście, na ulicy Kopernika 30/329. Możesz do nas wygodnie dojechać komunikacją miejską.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Nauka polskiego dla obcokrajowców w BLA-BLA SCHOOL – dlaczego warto?

Porozumiewaj się swobodnie po polsku

W szkole języka polskiego BLA-BLA SCHOOL już od pierwszych zajęć kładziemy nacisk na komunikację i pokonywanie blokady w mówieniu. Porozumiewanie się w języku ojczystym naszych Uczniów ograniczamy do minimum. Prowadzimy zajęcia w taki sposób, aby każdy, w bezpiecznej, komfortowej dla siebie atmosferze, rozwinął językowe skrzydła! Doskonale wiemy, jak wiele od sprawnej komunikacji zależy: sukces zawodowy, swoboda w relacjach towarzyskich, bezpieczeństwo oraz precyzja w kontaktach z urzędami czy służbą zdrowia. Biorąc udział w kursie polskiego dla obcokrajowców organizowanym przez Bla Bla School dostajesz szansę na szybkie uzyskanie tych właśnie celów.

Przygotuj się do Państwowego Egzaminu z języka polskiego jako obcego

Za zdanie Państwowego Egzaminu z języka polskiego na poziomie B1 otrzymuje się certyfikat, który jest konieczny do uzyskania obywatelstwa polskiego lub karty stałego rezydenta Unii Europejskiej. Certyfikat również ułatwia rozwój zawodowy w obrębie polskiego rynku pracy. Osoby chcące podjąć studia w Polsce, zdany egzamin na poziomie min. B1, zwalnia z konieczności odbywania językowych kursów przygotowawczych. Dzięki kursowi polskiego dla obcokrajowców przygotujesz się do egzaminu, a dodatkowo nabędziesz swobodę w mówieniu. Spotkasz ciekawych, mających podobne cele ludzi oraz inspirującego lektora, który zarazi Cię entuzjazmem i profesjonalnie przeprowadzi przez cały proces nauki.

Zdobądź lepszą pracę dzięki kursowi języka polskiego w Bla-Bla School

Kurs polskiego prowadzony przez BLA-BLA SCHOOL wspiera rozwój kariery naszych Uczniów. Dzięki efektywnym metodom nauczania, inspirującym lektorom oraz przyjaznej, sprzyjającej nawiązywaniu kontaktów społecznych atmosferze, osiągniesz szybkie efekty, poczujesz się pewniej, śmielej spojrzysz na swoje plany zawodowe. Brak bariery w porozumiewaniu się po polsku będzie ważnym atutem na rozmowach o pracę, a potem w budowaniu zawodowych relacji. Czy marzysz o zdobyciu lepiej płatnej, ciekawszej pracy? Rozpocznij naukę polskiego dla obcokrajowców w BLA-BLA SCHOOL.

Ucz się tak, jak tego potrzebujesz

Lekcje polskiego dla cudzoziemców organizowane przez Bla Bla Schoool są dostosowywane do potrzeb i celów naszych Uczniów oraz do wieku i poziomu zaawansowania znajomości języka. Nasza oferta składa się z zajęć odbywających się w dni powszednie lub kursów weekendowych. Wolisz uczyć się w kameralnej grupie, czy skorzystać z indywidualnych lekcji? W Bla Bla School dostajesz obie te możliwości. Jeśli na dane zajęcia nie będziesz w stanie dotrzeć, możesz w nich uczestniczyć online.
Nauka polskiego w BLA-BLA SCHOOL to gwarancja ciekawych zajęć, prowadzonych przez native speakera, posiadającego wieloletnie doświadczenie we współpracy z Uczniami

Tak mówią o nas nasi Uczniowie

Bardzo mi się wszystko podobało, nowoczesna edukacja, nauczyciele znają się na rzeczy. Ciepła atmosfera i pełna szacunku postawa są jeszcze bardziej fascynujące. Bardzo polecam tę szkołę!

Павел

Bardzo dobra szkoła. Najlepsi nauczyciele i zawsze dobra atmosfera. Polecam wszystkim!!!

Serhii

Poznaj ciekawych ludzi - kurs polskiego dla obcokrajowców

Na kurs języka polskiego w BLA-BLA SCHOOL zapisują się ludzie różnej narodowości, o różnych zainteresowaniach, jednak łączy ich jedno: są otwarci na innych i to, czym chcą się ze sobą dzielić. Jesteśmy przekonani, że zapisując się na kurs języka polskiego w BLA-BLA SCHOOL nie tylko szybko podniesiesz swoje umiejętności, ale i nawiążesz przyjaźnie ze współuczestnikami kursu.
Bla-Bla School to także inspirujący lektorzy oraz administratorzy, którzy dokładają wszelkich starań, by każdy Uczeń czuł się mile widziany i odpowiednio zaopiekowany. Skontaktuj się z naszym konsultantem i sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Ucz się polskiego w samym centrum Warszawy

Kurs polskiego dla obcokrajowców, który zapewnia Uczniom szybkie efekty, możliwość rozwoju w przyjaznej atmosferze oraz poznanie interesujących ludzi, a w dodatku odbywa się w dogodnej lokalizacji, w centrum miasta. Brzmi ciekawie? Zapisz się na lekcje polskiego dla obcokrajowców już teraz!