Jak wygląda nasz kurs języka angielskiego?

Swobodne posługiwanie się językiem angielskim otwiera drogę do licznych możliwości zawodowych i społecznych. Jeśli angielski nie jest Twoją mocną stroną, możesz to zmienić, rozpoczynając przyjemny i skuteczny kurs angielskiego w BLA-BLA SCHOOL — nowoczesnej szkole językowej w Warszawie.

Jak wygląda kurs językowy w BLA-BLA SCHOOL?

Celem szkoły językowej BLA-BLA SCHOOL jest skuteczna nauka angielskiego dla Polaków i obcokrajowców. Stawiamy na praktyczne zajęcia, które w krótkim czasie pozwolą Ci zauważalnie rozwinąć umiejętności mówienia, pisania i rozumienia języka angielskiego, niezależnie od tego, w jakim jesteś wieku i jakie umiejętności językowe posiadasz.

  • Poziom zajęć językowych dostosowujemy do indywidualnych możliwości kursantów. Możesz mieć pewność, że nauka będzie w pełni dopasowana do Twojego poziomu znajomości języka.
  • Kurs angielskiego w BLA-BLA SCHOOL odbywa się stacjonarnie w mieście Warszawa lub online, dzięki czemu możesz się uczyć z dowolnego miejsca na świecie.
  • Prowadzimy zajęcia grupowe i indywidualne, w trybie weekendowym lub zwykłym, by każdy mógł wybrać formę zajęć dopasowaną do własnych potrzeb i możliwości.

Jak wyglądają zajęcia w szkole językowej online i w mieście Warszawa?

  • Kurs angielskiego dla obcokrajowców i Polaków odbywa się w małych grupach, od 2 do 8 osób.
  • Zajęcia prowadzą doświadczeni native speakerzy, dbający o to, by kursanci zdobywali praktyczne umiejętności w przyjaznej i inspirującej atmosferze.
  • Nauka angielskiego w naszej szkole językowej jest ciekawa. Nowoczesne metody prowadzenia zajęć sprawiają, że kursanci się nie nudzą i utrzymują wysoką motywację do nauki.
  • Zajęcia odbywają się w świetnie wyposażonych, przyjemnych salach.
jak-wygladaja-zajecia-w-szkole-jezykowej-bla-bla-school

Ile trwa kurs angielskiego?

Kurs angielskiego dla obcokrajowców i Polaków w BLA-BLA SCHOOL trwa średnio 2 miesiące. W tym czasie kursanci uczestniczą w 15-17 lekcjach. Każda z lekcji trwa 1,5 godziny i odbywa się 2-3 razy w tygodniu. Nasi lektorzy prowadzą ciekawe i praktyczne zajęcia, dzięki czemu każde spotkanie oznacza nabycie nowych, przydatnych umiejętności językowych.

Po ukończeniu podstawowego kursu językowego można przystąpić do nauki angielskiego na wyższym poziomie. Z przyjemnością pomożemy Ci osiągać Twoje cele, bez względu na to, czy jest to nauka angielskiego od zera, angielski biznesowy, czy przygotowanie do egzaminów językowych lub matury.

Ile czasu potrzeba na nauczenie się angielskiego?

W naszej szkole językowej koncentrujemy się na celu, którym może być nauka angielskiego na poziomie podstawowym A2 lub zaawansowanym C1. Jeśli w ogóle nie posługujesz się angielskim, nasz kurs angielskiego dla obcokrajowców i Polaków nauczy Cię swobodnej komunikacji w obcym języku i stanie się doskonałą podstawą do nauki na wyższych poziomach zaawansowania.

Szacuje się, że nauka każdego poziomu języka zajmuje około 200 godzin, a osiągnięcie maksymalnego poziomu trwa około 1200 godzin. Należy przy tym pamiętać, że nauka języka to nie tylko kursy, ale także samodzielna praca. Systematyczne szlifowanie umiejętności praktycznych przyspiesza i utrzymuje efekty. Warto również podkreślić, że to nie czas jest najistotniejszy w nauce języka, ale jakość nauki.

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat kursu angielskiego w BLA-BLA SCHOOL, skontaktuj się z nami poprzez formularz dostępny na stronie lub zadzwoń. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i otworzymy przed Tobą drogę do korzyści związanych z płynnym posługiwaniem się językiem angielskim.

Social media:

Ostatnie wpisy:

Jak uczyć się języka polskiego z piosenek?

Muzyka to nieodłączny element codzienności, który może służyć zarówno do umilania czasu, jak i efektywnej nauki. Dowiedz się, jak może wyglądać nauka polskiego z piosenek i w prosty sposób wzbogać swoje umiejętności językowe!

czytaj dalej

Jak rozpocząć rozmowę po angielsku?

Rozpoczynanie rozmowy nie jest łatwe, zwłaszcza gdy stajemy przed koniecznością rozmowy w obcym języku. Na szczęście istnieją praktyczne techniki, dzięki którym rozpoczynanie konwersacji po angielsku nie będzie dla Ciebie problemem!

czytaj dalej

Jak rozpocząć rozmowę w języku polskim?

Kluczem do płynnego porozumiewania się w obcym języku jest przełamanie bariery przed mówieniem. Aby to zrobić, warto przygotować się do rozmowy i w ten sposób zadbać o pewność siebie, która ułatwi konwersację. Sprawdź, jak zacząć rozmowę w języku polskim i jakie możliwości daje kurs polskiego dla obcokrajowców w naszej szkole językowej.

czytaj dalej

Pułapki językowe w języku angielskim

Język angielski jest uznawany za jeden z najłatwiejszych na świecie, co nie oznacza, że nie może sprawiać trudności. Co więcej, angielski także ma swoje pułapki językowe, w które zdarza się wpadać nawet osobom z dobrą znajomością języka. Dowiedz się, na jakie błędy w angielskim warto zwrócić szczególną uwagę.

czytaj dalej

Szkolenia językowe dla firm

Dobra znajomość języka angielskiego przynosi korzyść pracownikowi oraz firmie, w której jest zatrudniony. Współcześnie trudno wyobrazić sobie swobodne poruszanie się po świecie biznesu bez umiejętności posługiwania się językiem angielskim, dlatego wielu przedsiębiorców korzysta z profesjonalnych szkoleń dla firm.

czytaj dalej

Jak ćwiczyć konwersacje po angielsku?

Swobodne posługiwanie się angielskim to atut i marzenie wielu osób chcących rozwijać swoje umiejętności językowe. Nie jest tajemnicą, że w nauce mówienia po angielsku kluczowe jest regularne ćwiczenie konwersacji. Sprawdź, jak ćwiczyć, by osiągać najlepsze rezultaty.

czytaj dalej

Pułapki językowe w języku polskim

Każdy język ma swoje pułapki językowe, problematyczne zarówno dla obcokrajowców, jak i osób posługujących się danym językiem przez całe życie. I chociaż w pułapki językowe łatwo się wpada, to równie łatwo można ich unikać. Sprawdź, na co zwracać uwagę!

czytaj dalej

Nauka angielskiego z tekstów piosenek

Nauka języka obcego nie polega na zapamiętywaniu określonych formułek. Język, zwłaszcza mówiony, jest pełen emocji i potocznych sformułowań, których nie przekaże nam żaden słownik. Na szczęście sposobów na przyswajanie wiedzy jest wiele, a w nauce angielskiego świetnie sprawdza się…muzyka, a konkretniej piosenki z dobrymi tekstami.

czytaj dalej

Kategorie wpisów:

  • Kurs języka angielskiego Bla Bla School
  • Kurs języka polskiego Bla Bla School