Szkolenia językowe dla firm

Dobra znajomość języka angielskiego przynosi korzyść pracownikowi oraz firmie, w której jest zatrudniony. Współcześnie trudno wyobrazić sobie swobodne poruszanie się po świecie biznesu bez umiejętności posługiwania się językiem angielskim, dlatego wielu przedsiębiorców korzysta z profesjonalnych szkoleń dla firm.

Jak wyglądają szkolenia i kursy językowe dla firm?

Szkolenia i kursy językowe dla firm mogą mieć różnorodne formy i są często dostosowane do specyficznych potrzeb i wymagań danej organizacji. Obecnie firmy mają do wyboru kilka opcji szkolenia pracowników. Dostępne są zajęcia indywidualne lub grupowe, organizowane w siedzibie firmy, w szkole językowej lub za pośrednictwem komunikatorów online. Dzięki temu kurs językowy nie wpływa na funkcjonowanie firmy.

Jak wygląda kurs językowy z angielskiego dla firm w praktyce?

 • Pierwszym etapem kursu jest przygotowanie spersonalizowanego planu, dostosowanego do umiejętności językowych kursantów oraz indywidualnych potrzeb firmy.
 • Szkolenie językowe jest dopracowane pod kątem celu, którym może być między innymi komunikacja biznesowa, zaawansowane słownictwo, lub umiejętności słuchania i mówienia po angielsku.
 • Uczestnicy szkolenia przychodzą na zajęcia prowadzone stacjonarnie lub online, mają dostęp do materiałów dydaktycznych i kształcą się pod okiem doświadczonego lektora.
 • Nieodłącznym elementem szkolenia językowego jest monitoring postępów i bieżące modyfikowanie programu, by odpowiadać na potrzeby uczestników i w 100% osiągać zamierzone cele.
 • Ostatnim etapem kursu językowego dla firm jest wsparcie poszkoleniowe, które oznacza pomoc w utrwalaniu nabytych umiejętności. To na przykład dodatkowe materiały do pracy w domu, czy możliwość konsultacji z lektorem.

Szkolenia językowe dla firm są płatne zgodnie z rodzajem oferty i cennikiem wybranej szkoły językowej. Jeśli przedsiębiorstwo prowadzi relacje biznesowe za granicą, możliwe jest wpisanie kursu językowego dla pracowników do kosztów uzyskania przychodu.

kurs-angielskiego-dla-firm

Co zyskasz dzięki szkoleniom językowym w swojej firmie?

Profesjonalne szkolenia językowe dla firm to inwestycja, która przynosi korzyści firmom, zwłaszcza tym, które chcą się rozwijać i nawiązywać relacje biznesowe z rynkami zagranicznymi. Jakie jeszcze korzyści przynoszą kursy językowe dla firm?

 • Angielski dla firm podnosi kwalifikacje pracowników, co pozytywnie wpływa na wizerunek firmy i pomaga w jej rozwoju.
 • Organizacje, które finansują kursy językowe dla pracowników, cieszą się większą popularnością na rynku pracy.
 • Kursy językowe motywują pracowników i zwiększają ich zaangażowanie w projekty.
 • Umiejętność swobodnego posługiwania się językiem angielskim poprawia komunikację w firmie.
 • Szkolenia językowe dla firm zwiększają potencjał biznesowy przedsiębiorstwa i otwierają na rynki zagraniczne.

Angielski dla firm (Warszawa) – oferta dopasowana do potrzeb Twojego biznesu

Angielski dla firm w BLA-BLA SCHOOL to kompleksowa oferta umożliwiająca skuteczne podnoszenie kompetencji językowych pracowników. Doświadczeni lektorzy, ciekawe techniki nauczania, nowoczesne materiały dydaktyczne i komfortowe sale szkoleniowe pozwalają na efektywną i przyjemną naukę.

Sprawdź naszą ofertę kursów językowych online lub stacjonarnie w siedzibie szkoły w Warszawie. Oferujemy także opcję szkoleń językowych w biurze Twojej firmy. Wybierz formę zajęć w pełni dopasowaną do potrzeb i możliwości Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej.

Social media:

Ostatnie wpisy:

Pułapki językowe w języku angielskim

Język angielski jest uznawany za jeden z najłatwiejszych na świecie, co nie oznacza, że nie może sprawiać trudności. Co więcej, angielski także ma swoje pułapki językowe, w które zdarza się wpadać nawet osobom z dobrą znajomością języka. Dowiedz się, na jakie błędy w angielskim warto zwrócić szczególną uwagę.

czytaj dalej

Jak wygląda nasz kurs języka angielskiego?

Swobodne posługiwanie się językiem angielskim otwiera drogę do licznych możliwości zawodowych i społecznych. Jeśli angielski nie jest Twoją mocną stroną, możesz to zmienić, rozpoczynając przyjemny i skuteczny kurs angielskiego w BLA-BLA SCHOOL — nowoczesnej szkole...

czytaj dalej

Jak ćwiczyć konwersacje po angielsku?

Swobodne posługiwanie się angielskim to atut i marzenie wielu osób chcących rozwijać swoje umiejętności językowe. Nie jest tajemnicą, że w nauce mówienia po angielsku kluczowe jest regularne ćwiczenie konwersacji. Sprawdź, jak ćwiczyć, by osiągać najlepsze rezultaty.

czytaj dalej

Pułapki językowe w języku polskim

Każdy język ma swoje pułapki językowe, problematyczne zarówno dla obcokrajowców, jak i osób posługujących się danym językiem przez całe życie. I chociaż w pułapki językowe łatwo się wpada, to równie łatwo można ich unikać. Sprawdź, na co zwracać uwagę!

czytaj dalej

Nauka angielskiego z tekstów piosenek

Nauka języka obcego nie polega na zapamiętywaniu określonych formułek. Język, zwłaszcza mówiony, jest pełen emocji i potocznych sformułowań, których nie przekaże nam żaden słownik. Na szczęście sposobów na przyswajanie wiedzy jest wiele, a w nauce angielskiego świetnie sprawdza się…muzyka, a konkretniej piosenki z dobrymi tekstami.

czytaj dalej

Jak używać przyimków w języku angielskim?

Trudno wyobrazić sobie zrozumiałe posługiwanie się językiem angielskim bez przyimków, a jednak wiele osób uczących się angielskiego wolałoby pominąć ten aspekt nauki. Na pierwszy rzut oka liczba przyimków i zasad ich stosowania wydaje się nieskończona i trudna do opanowania, ale odpowiednie usystematyzowanie wiedzy pozwala rozwiązać ten problem. Zobacz wskazówki, które pomogą Ci prawidłowo używać przyimków w języku angielskim.

czytaj dalej

Odmiana nazwisk w języku polskim

Nazwiska w języku wszystkie nazwiska się odmieniają przez przypadki. Aby wiedzieć, jak robić to poprawnie, należy przyjrzeć się kwestii samogłosek i spółgłosek. Dowiedz się, jak nie popełniać rażących błędów w odmianie nazwisk i jakimi wskazówkami się kierować, by pisanie po polsku było łatwiejsze!

czytaj dalej

Jak uczyć się angielskiego z filmów i seriali?

Twoje ulubione filmy i seriale bez wątpienia są źródłem przyjemności i relaksu, ale mogą być także sposobem na szlifowanie umiejętności językowych. Świadome oglądanie programów w języku angielskim to doskonałe połączenie rozrywki z nauką. Sprawdź, jak skutecznie uczyć się angielskiego w wolnym czasie!

czytaj dalej

Kategorie wpisów:

 • Kurs języka angielskiego Bla Bla School
 • Kurs języka polskiego Bla Bla School