Jak wygląda nasz kurs języka polskiego?

Nauka języka polskiego bywa frustrująca, gdyż jest to podróż pełna pułapek językowych, skomplikowanej pisowni i trudnej wymowy. Mimo to nauka polskiego nie jest tak straszna, jak może się wydawać, zwłaszcza gdy ma się profesjonalne wsparcie. W BLA-BLA SCHOOL szybko nauczysz się języka polskiego na ciekawych lekcjach, pełnych kreatywnych rozwiązań i dobrego humoru. Sprawdź, co dobrego może spotkać Cię w naszej szkole!

Kurs polskiego w nowoczesnej szkole BLA-BLA SCHOOL — informacje praktyczne

W szkole języków obcych BLA-BLA SCHOOL oferujemy kursy polskiego szyte na miarę, dostosowane do poziomu zaawansowania, wieku i miejsca zamieszkania. Lekcje odbywają się offline w Warszawie lub online, dzięki czemu nie musisz przebywać w Polsce, by szlifować swoje umiejętności.

Dla naszych studentów przygotowujemy zajęcia indywidualne i grupowe — Ty decydujesz, która opcja przyniesie Ci najwięcej korzyści. Niezależnie od rodzaju kursu językowego, zapewniamy efektywne nauczanie w przyjaznej atmosferze.

 • Nasi studenci tuż po zarejestrowaniu otrzymują praktyczne informacje i szybko zostają włączeni do grupy na komunikatorze online (najczęściej Telegramie).
 • Przypominamy o terminie pierwszych zajęć, najczęściej dwa dni lub dzień wcześniej.
 • W zależności od wybranego kursu, studenci otrzymują materiały do nauki, m.in. książki i zeszyty.
 • Każdy student może wybrać sobie rodzaj napoju, jaki będzie otrzymywał na zajęciach. Do wyboru jest herbata, kawa, sok i woda.
 • Prowadzimy dodatkowe zajęcia interaktywne w językowych klubach Speaking, dzięki którym wzmocnisz swoje umiejętności. Każdy student ma stały dostęp do lekcji, które skupiają się na częściach mówionych i słuchowych, a także związanych z czytaniem ze zrozumieniem i pisaniem.
 • Kurs polskiego składa się przeważnie z 15-17 lekcji trwających po 1,5 godziny. To około 2 miesiące efektywnej nauki.
 • Kurs języka polskiego kończy się testem. Pozytywny wynik jest równoznaczny z otrzymaniem certyfikatu i indywidualnego listu od nauczyciela.

 

nauka-jezyka-polskiego-w-bla-bla-school-w-warszawie

Ciekawe kursy języka polskiego dostępne przez cały rok stacjonarnie (Warszawa) i online

Kurs języka polskiego w naszej szkole jest dostępny cały rok. Niezależnie od tego, w jakim terminie zdecydujesz się na naukę, postaramy się znaleźć dla Ciebie miejsce (stacjonarnie lub online). Informacje o dostępnych kursach znajdziesz na naszej stronie w zakładce: KURS POLSKIEGO.

Dbamy o to, by wszyscy czuli się u nas swobodnie i dostarczamy zdrowej dawki dobrego humoru. Nasze zajęcia słyną z ciekawych rozwiązań i pomysłowości prowadzących. Nie uznajemy nudy, dlatego na lekcjach gramy w edukacyjne gry, między innymi w Bingo lub Kahoot!.

Wszystkie stosowane przez nas rozwiązania i metody służą temu, by uczniowie jak najlepiej i w jak najkrótszym czasie opanowali język polski. Szczególny nacisk stawiamy na mówienie po polsku.

Interaktywne zajęcia, bonusy i miła atmosfera — co wyróżnia naszą szkołę?

Kluczowe dla szybkiej i skutecznej nauki języka polskiego są praktyczne zajęcia i przełamanie niechęci do mówienia w słabo znanym języku (jeśli taka występuje). W naszej szkole jednakowo dbamy o przekazywanie wiedzy i tworzenie swobodnej, przyjaznej atmosfery. Nasi kursanci świetnie odnajdują się na zajęciach, co pomaga im w pełni skupić się na nauce.

Co zachęca ludzi do uczestniczenia w kursach polskiego w BLA-BLA SCHOOL?

 • Nowoczesne i komfortowe wyposażenie.
 • Kreatywne zajęcia, ciekawe i skuteczne metody nauczania (m.in. metoda Montessori).
 • Kameralne grupy, przyjazna, luźna atmosfera i wzajemny szacunek.
 • Możliwość nauki indywidualnej i w grupie. Dostępna opcja odrabiania zajęć pominiętych z przyczyn, na które studenci nie mieli wpływu.
 • Bonusy w postaci prezentów za uzyskane punkty, zniżek i zajęć indywidualnych.
 • Fantastyczne interaktywne zajęcia dodatkowe, podczas których wykorzystujemy gry, piosenki i filmy. Nawet nie zauważysz, że się uczysz!

Na koniec warto wspomnieć, że największą siłą naszej szkoły są wspaniali nauczyciele. To zaangażowane osoby, które potrafią skutecznie uczyć, a także bezbłędnie przekazać kontekst społeczny języka.

Nasz kurs języka polskiego da Ci nie tylko certyfikat, ale przede wszystkim faktyczne umiejętności, które pomogą Ci rozwijać się w Polsce, na przykład na drodze zawodowej lub edukacyjnej.

Social media:

Ostatnie wpisy:

Jak uczyć się języka polskiego z piosenek?

Muzyka to nieodłączny element codzienności, który może służyć zarówno do umilania czasu, jak i efektywnej nauki. Dowiedz się, jak może wyglądać nauka polskiego z piosenek i w prosty sposób wzbogać swoje umiejętności językowe!

czytaj dalej

Jak rozpocząć rozmowę po angielsku?

Rozpoczynanie rozmowy nie jest łatwe, zwłaszcza gdy stajemy przed koniecznością rozmowy w obcym języku. Na szczęście istnieją praktyczne techniki, dzięki którym rozpoczynanie konwersacji po angielsku nie będzie dla Ciebie problemem!

czytaj dalej

Jak rozpocząć rozmowę w języku polskim?

Kluczem do płynnego porozumiewania się w obcym języku jest przełamanie bariery przed mówieniem. Aby to zrobić, warto przygotować się do rozmowy i w ten sposób zadbać o pewność siebie, która ułatwi konwersację. Sprawdź, jak zacząć rozmowę w języku polskim i jakie możliwości daje kurs polskiego dla obcokrajowców w naszej szkole językowej.

czytaj dalej

Pułapki językowe w języku angielskim

Język angielski jest uznawany za jeden z najłatwiejszych na świecie, co nie oznacza, że nie może sprawiać trudności. Co więcej, angielski także ma swoje pułapki językowe, w które zdarza się wpadać nawet osobom z dobrą znajomością języka. Dowiedz się, na jakie błędy w angielskim warto zwrócić szczególną uwagę.

czytaj dalej

Jak wygląda nasz kurs języka angielskiego?

Swobodne posługiwanie się językiem angielskim otwiera drogę do licznych możliwości zawodowych i społecznych. Jeśli angielski nie jest Twoją mocną stroną, możesz to zmienić, rozpoczynając przyjemny i skuteczny kurs angielskiego w BLA-BLA SCHOOL — nowoczesnej szkole...

czytaj dalej

Szkolenia językowe dla firm

Dobra znajomość języka angielskiego przynosi korzyść pracownikowi oraz firmie, w której jest zatrudniony. Współcześnie trudno wyobrazić sobie swobodne poruszanie się po świecie biznesu bez umiejętności posługiwania się językiem angielskim, dlatego wielu przedsiębiorców korzysta z profesjonalnych szkoleń dla firm.

czytaj dalej

Jak ćwiczyć konwersacje po angielsku?

Swobodne posługiwanie się angielskim to atut i marzenie wielu osób chcących rozwijać swoje umiejętności językowe. Nie jest tajemnicą, że w nauce mówienia po angielsku kluczowe jest regularne ćwiczenie konwersacji. Sprawdź, jak ćwiczyć, by osiągać najlepsze rezultaty.

czytaj dalej

Pułapki językowe w języku polskim

Każdy język ma swoje pułapki językowe, problematyczne zarówno dla obcokrajowców, jak i osób posługujących się danym językiem przez całe życie. I chociaż w pułapki językowe łatwo się wpada, to równie łatwo można ich unikać. Sprawdź, na co zwracać uwagę!

czytaj dalej

Kategorie wpisów:

 • Kurs języka angielskiego Bla Bla School
 • Kurs języka polskiego Bla Bla School